Szkolenie pierwszej pomocy dla Nauczycieli PO - Edukacja dla Bezpieczeństa (Katowice)


Nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy niezbędnych do przygotowania nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie pierwszej ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Oficjalny debiut kart graficznych z serii GeForce GTX 400 zbliża się wielkimi krokami. Tym razem EVGA zaprezentowała pudełka, które na rynek trafią 26 marca - z kartami w środku. Google, jak się okazało, przemilczało część faktów dotyczących „otwartości” zapowiedzianego na I/O 2010 formatu WebM VP8. Część kodu może podlegać prawom patentowym. Filcowanie na mokro i na sucho, decoupage-biżuteria i podstawki ceramiczne, zdobienie szkła -złocenia,bizuteria z plecionego sznurka i wiele innych ciekawych ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenieFido Intelligence, twórca różnorakich wirtualnych asystentów, zaprezentowała ich wersję, którą można umieścić na swojej Stronie na Facebooku. Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Użytkownikom, którzy chcieliby skorzystać z funkcjonalności standardu USB 3.0, a przy tym nie palą się do wymiany posiadanych podzespołów na nowsze, firma Transcend oferuje kartę rozszerzeń PDU3 USB 3.0 Expansion Card.

Profesor genetyki z Uniwersytetu Harvarda pracuje nad układem scalonym, który będzie w stanie wykrywać ślady pozaziemskiego życia.

I. Podwyższenie kapitału i aporty 1. podwyższenie kapitału - formy podwyższenia kapitału, - ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie I. Wynagrodzenia pracownicze. 1. Praktyczne aspekty naliczania wynagrodzenia ze stosunku pracy 2. Lista płac - ćwiczenia - tworzenie listy płac w ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podczas targów CeBIT, MSI prezentuje swoją najnowszą maszynę dla graczy, wyposażoną w procesor Intel Core i5-430M oraz kartę graficzną Radeon HD 5730 z 1 GB pamięci GDDR3. Znowu jakiś nowy port? Czy na pewno jest nam potrzebny? CHIP sprawdził, jakie rozwiązania techniczne powinny przyczynić się do sukcesu nowego standardu wideo. Dell rozszerza swoją linię netbooków Inspiron Mini 10 o model, oparty o najnowsze procesory Intel Atom. Urządzenie z 10,1-calowym ekranem otrzymało m.in. nowy wygląd.64-bitowe, nowocześniejsze wersje Windows są bezpieczniejsze, niż przestarzałe już 32-bitowe. Tak przynajmniej wynika z analizy Microsoftu. MODUŁ I - PLANOWANIE ZASOBÓW PRACOWNICZYCH JAKO PODSTAWOWY ELEMENT CZYNNOŚCI REKRUTACYJNYCH. Rekrutacja i selekcja w organizacji Przygotowanie procesu rekrutacji Podstawy marketingu personalnego. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Firma ViewSonic uruchomiła sprzedaż nowego modelu notebooka serii ViewBook Pro - VNB131.

Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne Kolegium MISH (Lublin)


Studenci mogą swobodnie korzystać z oferty dydaktycznej 17 kierunków uniwersyteckich zorganizowanych w ramach pięciu wydziałów (Filozofii, Teologii, Nauk Humanistycznych, Nauk Społecznych oraz ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia magisterskie

Dni otwarte Windows 7


Rozpoczęła się seria bezpłatnych spotkań poświęconych nowym produktom firmy Microsoft: Windows 7 i Windows Server 2008 R2.

Kryzys gospodarczy nie zahamował wzrostu cyberprzestępczości


W raporcie ISTR, firma Symantec przedstawia główne trendy w dziedzinie cyberprzestępczości w 2009 roku, która pomimo kryzysu gospodarczego, wcale nie zahamowała.

Karty graficzne do gier i kina domowego


ZOTAC GeForce GT220 i 210 zapewniać mają dużą wydajność grafiki 3D oraz integrację z zestawami kina domowego, a także wsparcie dla DirectX 10.1 i OpenGL 3.1.

B. prezes Intel dał 1,5 mln dolarów na nowy kierunek studiów


Andrew Grove, były prezes koncernu komputerowego Intel, przeznaczył 1,5 mln na stworzenie programu studiów magisterskich, których absolwenci "zamienią odkrycia z dziedziny biochemii na nowe generacje skutecznych leków", bowiem obecne leki skutecznie nie są - piszą amerykańskie media i portale informacyjne.

Szkolenie MS Project podstawy zarządzania projektami (Zawiercie)


Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności wykorzystywania MS Project do tworzenia harmonogram zadań, gospodarowania zasobami i monitorowania realizacji poszczególnych etapów projektu Zagadnienia omawiane ...
Lokalizacja: Zawiercie - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szefowie Apple'a i Google'a w prywatnej rozmowie przy kawie


Steve Jobs i Eric Schmidt zostali sfotografowani, podczas porannej rozmowy przy kawie w centrum handlowym Town and Country w Palo Alto.

Microsoft Office dla telefonów Nokia - oficjalnie!


Microsoft i Nokia doszły do porozumienia, na mocy którego ten pierwszy zaprojektuje mobilną wersję pakietu biurowego Office, przeznaczoną dla telefonów fińskiego producenta.

Technologia, która zastąpi połączenia w obwodach drukowanych?


W trakcie konferencji ISSCC 2010 (International Solid State Circuits Conference) w San Francisco firma Sony prezentuje nową technologię, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych z dużą prędkością, na małe odległości. Rozwiązanie to Sony chce promować jako zastępstwo dla większości fizycznych połączeń w obwodach drukowanych.

Konflikt w Organizacji Elementy Prawidłowej Komunikacji (Rzeszów)


Tematyka szkolenia: 1. Pojęcie konfliktu 2. Warunki wystąpienia konfliktu 3. Nieuchronność konfliktów 4. Rodzaje konfliktów ze względu na przyczynę 5. Rodzaje konfliktów ze ...
Lokalizacja: Rzeszów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Klawiatura w kolorze parkietu


Klawiatura i mysz, których oprawy wykonane zostały z bambusowego drewna są przykładem tego, że Green IT przynosi produkty, które są nie tylko przyjazne środowisku, ale i odznaczają się innowacyjną stylistyką.

Public Relations - Jak skutecznie kreować wizerunek firmy (Warszawa)


ODPOWIEMY M.IN. NA PYTANIA: * Czy warto przy pomocy działań typu PR budować pozytywny wizerunek organizacji? ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Kurs angielskiego dla dzieci 4-6 klasa SP (Gdynia)


...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jutro dziewiąte urodziny Gadu-Gadu


Największy polski komunikator internetowy obchodzi 15. sierpnia, czyli jutro, swoje urodziny.

Zarządzanie sobą w czasie - Katowice (Katowice)


ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE Jak często używasz któregoś z poniższych stwierdzeń? - Nie mam na to czasu!... - Zrobię to później... - Mam za ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

7-calowy tablet Archosa z Androidem trafia na rynek


Archos wprowadza na rynek swój nowy, 7-calowy tablet, wyposażony w dotykowy ekran TFT, łączność 3G, port USB, system Android oraz 8 GB wbudowanej pamięci flash.

Testy wykazują, że Snow Leopard jest szybszy niż Windows 7


Specjalista z serwisu CNet postanowił przetestować nowe systemy operacyjne Apple'a i Microsoftu na tym samym sprzęcie. Jakie są wyniki?

Apple przekonuje portale do porzucenia Flasha


Wojna między Adobe a Apple’em trwa w najlepsze. Koncern z jabłkiem w tle przekonuje webdeweloperów do porzucenia Flasha na rzecz HTML5. I nieźle mu to idzie.

Akumulatory HP nowej generacji oferują trzykrotnie większą wydajność


HP zapewnia większą liczbę ładowań w nowej generacji akumulatorów i udziela trzyletniej gwarancji.

Wielka przeprowadzka w Windows Live Hotmail


W okresie wakacyjnym rozpocznie się zaplanowana na kilka miesięcy przeprowadzka ponad 365 milionów użytkowników kont pocztowych systemu poczty elektronicznej Windows Live Hotmail do nowej, szybszej i bardziej funkcjonalnej wersji. Po jej zakończeniu internauci będą mogli m.in. korzystać z nowych funkcji konfigurowania skrzynki pocztowej.