Thunderbird 3 powstał między innymi dzięki pomocy francuskiej armii


Nowy klient pocztowy autorstwa Mozilli zawiera fragmenty kodu z dość niezwykłego źródła – francuskich sił zbrojnych, które zdecydowały się porzucić Outlooka na rzecz Thunderbirda.

Mistrzowie Internetu 2010 w nagrodę już we wrześniu pojadą do Szwajcarii i zwiedzą m.in. siedzibę Google’a i CERN. Olimpiadę w nowej formule – angażującej młodzież z niepełnosprawnością i seniorów – zorganizowała Telefonia DIALOG. Samsung wprowadza na europejski rynek 23-calowy monitor LCD z podświetleniem diodami LED, który oferuje rozdzielczość Full HD oraz niski pobór energii. Zagadnienia omawiane na kursie Tabele i pola Tworzenie indeksów i ich zastosowania Reguły sprawdzania poprawności w tabelach Tworzenie list wartości Tworzenie pól wyszukiwania Tworzenie i używanie ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkoleniePROGRAM: 1. Zasady gospodarki finansowej wynikające z ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości oraz klasyfikacji budżetowej. 2. Rodzaje jednostek budżetowych - ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Lenovo rozszerza swoją ofertę o nowy model ThinkPad T410i, wyposażony w 14,1-calowy, matowy ekran LCD, procesor Core i3-330M oraz opcjonalnie 128-gigabajtowy napęd SSD. ZOSTAŃ SPECJALISTĄ ds. FUNDUSZY UNIJNYCH! Przyjdź na certyfikowany kurs (podlegamy pod Kuratorium Oświaty) i zdobądź zaświadczenie potwierdzające twoje kwalifikacje do pracy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Na jednym z chińskich forów pojawiły się obrazki, przedstawiające graficzne możliwości procesora Fermi (GT300). Wirtualny realizm stawia właśnie milowy krok.

Symantec najprawdopodobniej w najbliższym czasu odkupi od VeriSigna technikę szyfrowanych płatności w Internecie. Wartość transakcji szacowana jest na 1,3 miliarda dolarów. Logitech S315i wyposażono w wydajną baterię pozwalającą na odtwarzanie muzyki nawet do 20 godzin, zaś ważący 500 gramów model S125i przeznaczony jest dla podróżników.

Pomysł na Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych upadł tylko teoretycznie. Resort finansów chce, by witryny oferujące nielegalny w Polsce hazard przez Internet były blokowane. "Magiczny" tablet Apple'a do tej pory w Polsce był dostępny wyłącznie w serwisach aukcyjnych. Teraz, iPada można już kupić w salonach Vobis. Dwa największe sklepy z telefonami w Wielkiej Brytanii wstrzymały sprzedaż telefonu Sony Ericsson Satio, po wielu skargach i zwrotach klientów.Cyberprzestępcy próbują wielu sztuczek, które mają nas zmylić i pozwolić zainstalować jakiegoś szkodnika. Tym razem do Sieci wypuszczono fałszywe narzędzie, które ma sprawdzać kompatybilność naszego sprzętu z Windows 7. Google Earth udostępnia zdjęcia Warszawy, a także Gdańska i Wrocławia oraz ponad 30 innych miast europejskich z pierwszej połowy ubiegłego wieku. Podstawowe zalety dysków SSD to wydajność i energooszczędność. A co jeśli te parametry jeszcze bardziej wyśrubować? Japońscy naukowcy znają już odpowiedź.

Programy "Płatnik" i "Symfonia" wieczorowo (Warszawa)


1. Metody rozliczeń z ZUS w programie Płatnik, czyli co i kiedy musi być zrealizowane 2. Wprowadzenie nowego płatnika do Rejestru 3. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Podatek VAT 2010 - w świetle zmian obowiązujących od 1 stycznia 2010- Katowice (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zmiany w podatku VAT 2010- obowiązujące od 1 stycznia 2010- szkolenie wyjazdowe- Białystok (Warszawa)


Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Malutki odtwarzacz DVD z Francji


Muse, francuska marka sprzętu audio-wideo, prezentuje M-68DM, czyli mikro odtwarzacz DVD z dwoma bezprzewodowymi kolumnami.

Bungie zmienia wydawcę, podpisuje 10-letni kontrakt z Activision Blizzard


Studio Bungie, odpowiedzialne za gry Halo, kończy swoją współpracę z Microsoftem. Nowym wydawcą zostanie Activision Blizzard, dla którego zostanie opracowane zupełnie nowe uniwersum.

Wielki powrót Amigi po szesnastu latach


Wreszcie coś innego niż architektura x86. 25 lat temu firma Commodore, niekwestionowany wtedy lider na rynku komputerów osobistych, zaprezentowała światu nową generację komputerów Amiga. Komputery te z godnością przejęły pałeczkę od najlepiej sprzedającego się w całej historii komputerów modelu C-64.

Windows 7 zainstalujesz z pendrive'a


Windows 7 będzie pierwszym systemem ze stajni Microsoftu, który można bez przeróbek zainstalować z napędu podłączanego pod port USB. Skorzystają na tym właściciele netbooków.

Wymiana danych


Nie zamierzamy uczyć włamywania się do banków internetowych ani oszukiwania e-sklepów za pomocą fałszywych numerów kart płatniczych.

Mozilla udostępniła wersję Thunderbird 3.1


Mozilla udostępniła pierwszą wersję Alfa popularnego klienta poczty elektronicznej - Thunderbird 3.1 (nazwa kodowa: Lanikai). Nowe wydanie oparto na silniku Gecko 1.9.2, który znalazł się też w przeglądarce Firefox 3.6.

PlayStation 3 (na razie) bez filmów 3D


Wbrew dotychczasowym oczekiwaniom, najbliższa aktualizacja systemu w PlayStation 3 nie wprowadzi obsługi filmów Blu-ray 3D, a tylko trójwymiarowych gier komputerowych.

Grafika komputerowa na potrzeby DTP (Gdynia)


1. Grafika wektorowa, a grafika rastrowa. 2. Formaty graficzne. 3. CorelDRAW. 4. Adobe Photoshop. 5. Techniki druku. ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wersja rozwojowa Chrome'a - szybsza i funkcjonalniejsza


Google zaprezentowało nową wersję rozwojową Chrome’a. W porównaniu do poprzedniej edycji, ma być wydajniejsza o 35% i sprawniej obsługiwać Flasha i HTML5.

Netbook z dwoma systemami - Windowsem i Androidem


W Sieci pojawiły się zdjęcia netbooka firmy Acer, na którym preinstalowany ma być zarówno system Windows, jak i Google Android - a wszystko udźwignąć ma procesor Atom N280.

Zarządzanie zespołami pracowniczymi - Z uwzględnieniem komunikacji interpersonalnej (Warszawa)


1. Szef zespołu 2. Style zarządzania 3. Kto jest w moim zespole? 4. Komunikacja z zespołem - styl komunikacji menedżera 5. 5 fundamentów pracy ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Płatna telewizja w YouTube'ie


Jeśli potwierdzą się ostatnie przypuszczenia, to Apple i Hulu mogą czuć się zagrożone, bowiem Google jest w doskonałej pozycji, aby uruchomić potężną, strumieniową telewizję YouTube.

Kursy języka japońskiego Przygotowanie do egzaminów JLPT (Wrocław)


...
Lokalizacja: Wrocław - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowa aktualizacja dla Windows 7 wykryje ponad 70 "witaminek"


1, 2, 3, pirata masz Ty! Microsoft przygotowuje się do opublikowania nowej aktualizacji dla systemu Windows 7, która ma zwiększyć skuteczność walki z pirackimi kopiami. Według giganta z Redmond narzędzie to pozwoli lepiej monitorować skalę piractwa. Nie da się też ukryć, że celem jest też zwiększenie statystyk sprzedaży, ale w przypadku kopii pirackich, trudno to uznać za chciwość, czy cokolwiek podobnego.

Google: Murdoch może nas sobie blokować


Runda trzecia pojedynku Google vs. Rupert Murdoch. Gigant z Mountain View lekceważąco odpowiada na sugestie medialnego magnata, który chce usunąć swoje witryny z indeksu Google.

Miniaturowy serwer KURO-SHEEVA


Urządzenie o nazwie KURO-SHEEVA o rozmiarach 96,5 x 110 x 48,5 mm wyglądem przypomina zasilacz AC. W rzeczywistości może służyć jako mini serwer.

Na lotnisku iPad nie jest uznawany za komputer


Podobnie jak MacBook Air, iPad bez problemu przejdzie kontrolę bagażową na lotniskach - przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. Agencja TSA uważa, że iPad nie ma ani procesora, ani dysku twardego.